top of page

קצת עלינו

נעה יובל מעוז

מייסדת שותפה

מובילה בקרן הדרים את מדידת האימפקט, הבניה הירוקה, עיצוב הפנים ושיתופי פעולה בין מגזריים
מייסדת שותפה בחברת ההשקעות המשפחתית פרוסיד וחברת הנהלה פעילה בקרן גנדיר. מנהלת תיק השקעות אימפקט מגוון מאז 2007 והנה תומכת פעילה ומקדמת את תפיסת הקיימות ואת איכות הסביבה בישראל. חברה ב Toniic  ובארגון JFN. בעלת תואר שני במדיניות ציבורית וקיימות וכן בוגרת תוכניות העמיתים של השל וגוונים. 

Smadar-new_edited.jpg

סמדר ברמן אהרון

מנ"כלית

סמדר בעלת ניסיון בעולם האימפקט ושילוב מודלים כלכליים וחברתיים. סמדר ניהלה את תחום האימפקט באג"ח החברתי עם SFI בנושא של צמצום נשירה מהשכלה גבוהה בעמותת אלומה, בעברה עבדה בתנובה במספר תפקידים ניהוליים וכלכליים , שימשה כחברת דירקטוריון במספר תאגידים ומשמשת כיום במקביל גם כיו"ר העסקים של קיבוץ ניר אליהו.

ליטל סלוין

מייסדת שותפה

מייסדת שותפה והמנכ"לית של ביונד פמילי אופיס, אותה יסדה יחד עם אורית ווקר ומשפחת ליברמן-אלמגור. ביונד הוקמה במטרה ללוות משפחות עתירות הון בתהליך החיבור בין ערכי המשפחה להון ונכסי המשפחה. ליטל מייצגת את ארגון משקיעי האימפקט הגלובאלי TONIIC, בישראל וחברת דירקטוריון בארגון "קשת – קרן לשיתוף תורמים". בשנת 2015 הקימה ביחד עם יואב לשם, את חברת ההפקות BEYOND CREATIVE,  המתמחה בהפקות טלויזיה וקולנוע עם תוכן ערכי. ליטל משתתפת בתוכנית המנהיגות של מכון אספן במזרח התיכון. בוגרת EMBA מאוניברסיטת קלוג ו-BA במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

יואב מעוז

מייסד שותף

מוביל בקרן הדרים את תחום הייזום, הבינוי והפיתוח העסקי יזם בתחום האנרגיה הסולארית ובעלים של מרום אנרגיה, עוסק בייזום נדל"ן ומשקיע אימפקט פעיל. כמייסד שותף בפרוסיד, מתמחה בפיתוח עסקי ועבודה מול ממשקים מוניציפליים. כבן למשפחת חקלאים מהגליל, יואב רכש אהבה לסביבה ולטבע ומשלב אותה בעסקיו. הוא בוגר BA בעסקים ומשפטים. 

tal.png

טל קרום

כספים ואדמיניסטרציה

מלווה ארגונים בתהליכי צמיחה ותומכת אדמיניסטרטיבית בפרוסיד וחברות קשורות נוספות. בעלת ניסיון של מעל 20 שנים בתחומי המנהל ומשאבי אנוש. אוהבת מאד את הטבע ויצירה מחומרים טבעיים. גרה במושב שדה יצחק. בעלת תואר .M.A בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב.

שותפות מארגון ארץעיר
Anne.jpg

אן לוי ענטר

רכזת התכנית החברתית בפרויקט הדרים , המשותף לקרן הדרים ועמותת ארץעיר.

עובדת סוציאלית ויזמית חברתית. עוסקת מזה עשור בתחומים של מרחב, קהילה ונשים. בעלת רקע בעבודה בגישה פמיניסטית, אקטיביזם ויזמות עם אוכלוסיות שוליים. כיום מעמיקה בחיבור שבין החברתי לעסקי. מתגוררת בחיפה

Inbal.jpg

ענבל שלוסברג סלע 

מנהלת תחום התחדשות עירונית קהילתית ארץעיר 

מנהלת תחום התחדשות עירונית קהילתית ארץעיר מובילה שותפויות מורכבות בשדה ההתחדשות העירונית בכדי לחבר את התפיסה הקהילתית לעשייה הנדל"נית והתכנונית. פועלת מעל שני עשורים בשדה החברתי והאקטיביסטי.  בעלת  .M.A  בעבודה סוציאלית, היתה חוקרת אורחת באוניברסיטת קורנל ובוגרת תכנית מנדל למנהיגות אזורית בצפון. 

שותפים להקמת הקרן בעבר

רון עתיר

רון הוא יזם נדל"ן מזה שנים רבות בישראל ובחו"ל, ובעליה של קבוצת אורעם היוזמת ומקימה פרוייקטי התחדשות עירונית, נדל״ן מסחרי ומשרדים. לצד פעילות הייזום רון מתמחה בליווי ומתן מימון לפרויקטי נדלן והיה שותף של פרוסיד וקרן הדרים בבניית המודל הכלכלי נדל"ני של הקרן וברכישת הפרוייקטים שלה ומלווה את התפתחותה מאז.

אביב נגבי

רכזת דיור וקהילה בקרן הדרים מיום הקמתה ועד 2022 היתה שותפה לכתיבת מודל הפעולהף יצירת שיתופי הפעולה והתווית הדרך של הקרן. מתכננת ערים בוגרת תואר MSc מהטכניון. חקרה את נושא הקואופרטיבים לדיור בישראל ועוסקת בפתרונות דיור חברתיים. לאורך השנים הובילה פרויקטים חברתיים בשכונת הדר בתחומי תרבות, חינוך ודיור והובילה את בניית מודל העבודה החברתי קהילתי ואת השותפות בין ארץעיר להדרים. כיום מנהלת את מחלקת האימפקט בקרן ריאלטי. 

מוטי בסלר

מוטי בסלר שימש כמנכ"ל קרן הדרים מהקמתה ועד 2022. מוטי ניהל את רכישת ארבעת בנייני הקרן, תכנן את הקמתם, הוציא היתרי בניה וגיבש צוות ביצוע. כיום מכהן כסמנכ"ל בקבוצת אמות בתחום הנדל"ן. שמאי מקרקעין וכלכלן בהכשרתו. כיהן כחבר בוועדת ההתחדשות העירונית של לשכת שמאי המקרקעין הישראלית.

ido.jpg

עמרי גייגר

ריכז את התוכנית החברתית של הקרן מטעם ארץעיר בשנים 2020-2022 . מתמחה בליווי יוזמות חברתיות עסקיות, ברתימת שותפים ובניית שיתופי פעולה בין מגזריים ופיתוח ויישום האימפקט החברתי סביבתי של הפרוייקט. סטודנט לתואר שני בתכנון ערים בטכניון. מנהל כיום את מחלקת חברה במנהלת ההתחדשות העירונית בעירית טירת הכרמל.

משרדי ביונד

טל: 03-7502244

רוטשילד 13, תל אביב

משרדי פרוסיד

טל: 073-2552910

מדינת היהודים 89, הרצליה

צרו קשר

bottom of page